Міжнародний поетичний конкурс гумористичного твору “Що робить папірець...”

(гумор, сатира, іронія, сарказм, бурлеск, пародіювання, афоризми, карикатура)

 З нагоди вшанування пам`яті  

Петра Ребра,

 

відомого українського поета, прозаїка, драматурга, публіциста, літературознавеця, гумориста і сатирика,

журналом "Склянка Часу*Zeitglas"

оголошено  міжнародний поетичний конкурс гумористичного твору 

“Що робить папірець...”

Це літературне змагання прозаїків, поетів, есеїстів та художників має відбуватися відповідно темі сучасності,  насиченої сатирою,  іронію, сарказмом,  бурлеском, пародіюванням, а головне - гумором.

 

По завершенню терміну прийому творів (після 1 листопада 2018 року планується видання Віснику  конкурсу “Що робить папірець..”

 

Умови конкурсу:

 

мова написання – українська або російська;

обсяг віршованого твору – обмежується “повними” двадцятьма восьми рядками

(сім класичних чотиривірши /четверостиший/).

Обсяг прозового твору  до 14 000 знаків.

Тврори, які перебільшують зазначений розмір,

до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!

вік учасників – не обмежений.

кількість творів – ОДИН!

Термін подання творів до 1 листопада 2018 року.

Вартість: БЕЗКОШТОВНО

Докладно про конкурс на сайті: https://zeitglas.io.ua/s2617766/

 

   

УВАГА! 

Літературний конкурс «Гранослов»-2019

 Любі друзі, Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України оголошує прийом творчих робіт на міжнародний літературний конкурс «Гранослов». [Про конкурс у Вікіпедії]

 

Переможці будуть оголошені у квітні, а урочисте вручення нагород заплановане на червень 2019 року.

У положенні конкурсу з’являться істотні зміни, на які просимо звернути увагу. Якщо раніше роботи подавалися виключно в «паперовому» вигляді, то тепер конкурс переходить в електронний формат, і роботи прийматимуться на електронну пошту.

Правила конкурсу:

- До участі в конкурсі допускаються твори громадян України та іноземців віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи), які пишуть українською мовою. Автори, що пишуть іншими мовами, можуть подавати свої творчі роботи в українському перекладі. Не приймаються роботи переможців попередніх років та членів НСПУ.

- Вимоги до оформлення конкурсних робіт: обсяг від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Формат RTF, DOC,PDF. Робота прикріплюється файлом до електронного листа.
Детально про конкурс на сайті https://bukvoid.com.ua/events/premii/2018/09/17/182051.html

 Літературний конкурс для юних письменників

Умови участі у дитячому літературному конкурсі
«Легенди про сучасних героїв України»
 
  Сильний дух ніколи не втрачає свого існування, і тому головна ідея цього проекту «Легенди про сучасних героїв України» – увічнити пам`ять про наших легендарних захисників, створити сучасний український епос за допомогою талановитих школярів з усіх куточків країни. Їх творча уява, добрі серця та щире бажання віддати шану воїнам за подвиг, безумовно, спроможні на шедеври дитячої думки.
 
  За думкою організаторів конкурсу, це буде найкращим моментом патріотичного виховання українських школярів – бо вони це зроблять самі для себе, працюючи над книгою, створюючи легенди про Героїв. Хтось з них «став» птахом, хтось – ячмінним колосом, а хтось «дивиться» з Небес на рідну землю, та вкладає всю свою любов до неї у силу вітру, а хтось і досі живе та дивує нас своїми вчинками… Від стародавніх героїв національного епосу – Данило Кожум`яки, Котогирошка та інших – до сучасних образів, які втілить в оповідання дитяча уява та фантазія.
 
 Головне – посіяти в розумі підлітків цінність високого духу людини, її моральні закони, справжню гідність, донести важливість та необхідність свого розвитку для цього.
 
 Школяри пишуть про тих героїв, історії яких загально відомі, або про них розповіли батьки чи друзі, або інформацію знайдено у ЗМІ та Інтернет.
Узяти участь у конкурсі мають змогу учні шкіл, гімназій ті інших навчальних закладів України та м. Києва, віком від 10-17 років. До участі у конкурсі приймаються оповідання, що не були раніше надруковані, або опубліковано в Інтернеті. Друковані твори надсилаються в електронному вигляді в текстовому форматі word на скриньку конкурсу konkurc-jobs@i.ua
 
 Разом із друкованим твором автори мають надати відомості про себе: ім’я, вік, місце проживання, навчальний заклад, назва твору, які будуть використані в друкованій книзі, як підтвердження авторства.
 
 Твори надсилаються членам журі на розгляд в електронному вигляді без відомостей про автора(для уникнення упередженості). Свої враження про твори журі можуть висловлювати на сайті проекту або на тематичній сторінці проекту в соцмережі Фейсбук 
 
 Прийом робіт до 1 березня 2017 року. Оголошення переможців 4 квітня 2017 р., на заході присвяченому міжнародному дню дитячої книги (формат, місце з'ясовуються). Презентація надрукованой книги 24 травня 2017 року(дата уточнюється)
 
Номінації за віковими категоріями та призовий фонд:

  • від  10-12 – 1,2,3 місця – 3000 грн.;   
  • від 12-15 – 1,2,3 місця – 3000 грн.; 
  • від 15-17 – 1,2,3 місця – 3000 грн.
  Також меценати та партнери визначають своїх симпатиків та примирують учасників, але в симпатики не можуть входити призери конкурсу, яких визначило поважне журі. Симпатики брендів – 3000 грн.; Симпатики брендів – 3000 грн.; Симпатики брендів – 3000 грн.
 
  Оргкомітет визначив, що призовий фонд для переможців буде однаковий, так як головним призом для дітей буде книга, а їх ім’я увіковічиться  в історії на сторінка книги «Легенди сучасних героїв України», авторами якої во є.
 
Твори призерів та симпатиків будуть надруковані в книзі «Легенди про сучасних героїв України».
 
Автори, які посіли перші та призові місця отримують коштовні подарунки, а також нагороджується навчальний заклад в якому навчається дитина. 
 
Організатори залишають за собою право друкувати надіслані твори у книзі «Легенди про сучасних героїв України», які не посіли призових місць. Такі автори отримують примірники книги зі своїм оповіданням та згадуванням імені автора, місця проживання та навчального закладу.
 

Сторінка проекту в фейсбук: http://facebook.com/konkurs.literature.diti/